ZÁŽITKOVÁ ŠPANIELČINA

„Objavte najlepšiu formu ako sa učiť po španielsky“

Neučte sa, hovorte! Ponúkame vám netradičnú a zábavnú formu učenia sa španielskeho jazyka. Máme pre vás pripravený balíček, kde priebeh výučby neprebieha učebnicovou formou, čítaj ďalej.

friends in restaurant

„Meníme zážitky na znalosti“

Najlepšie sa naučíte jazyk ak máte možnosť vycestovať do španielsky hovoriacej krajiny. Ak túto možnosť však nemáte, konverzácia „v teréne“ je jednoznačne najefektívnejšia forma učenia sa nového jazyka.

Viditeľné výsledky najrýchlejšie dosiahnete  tak, keď ho budete používať v praxi pri bežných témach, ktoré vás zaujímajú. Preto vám ponúkame zážitkový kurz, ktorý sa skladá z rôznych tém:

zazitkova spanielcina restauracia

1. V REŠTAURÁCII

EN EL RESTAURANTE

Španielska kuchyňa je veľmi chutná. Práve preto by si ju mal/a poznať, ochutnať a vedieť si ju v španielskej reštaurácii aj objednať. Toto všetko sa naučíš pri chutnom vínku a tapas.

zazitkova spanielcina galeria

2. V GALÉRII

EN LA GALERÍA

Umelecké prejavy sú vynikajúcim vizuálnym zdrojom pre výučbu jazyka a preto je naša ďalšia hodina v galérii. Predstavíme ti obrazy známych umelcov a naučíš sa viac o slovenskom umení.

zazitkova spanielcina cestovanie

3. V MESTE

EN LA CIUDAD

Počas zážitkovej hodiny objavíme zákutia Bratislavy a budeš sa vedieť orientovať v meste, pomenovať všetky dôležité budovy a naučíš sa aj komunikovať v prípade, že zablúdiš.

zazitkova spanielcina nakupy

4. JOGA

YOGA

Hodina jogy v čarovnej záhrade Bratislavy ZenGarden- Prostredníctvom úžasnej jogy si nielen že oddýchnete v krásnom prostredí ale aj zdokonalíte slovnú zásobu častí tela a rôzne iné nové slovesá v španielčine. Nebude chýbať samozrejme aj malé občerstvenie v podobe tapas a vínka.

zazitkova spanielcina joga

5. DOVOLENKA V ŠPANIELSKU & komunikácia na hotelovej recepcii

VACACIONES EN ESPAÑA

Hodina je zameraná najmä na dôležité vety a frázy, ktoré pri cestovaní zaručene využijete. Naučíme sa komunikovať na recepcií, v hoteli ale aj na letisku. Cvičenie je zamerané aj pre úplných začiatočníkov.

Po absolvovaní nášho zážitkového kurzu, už nebudete mať problém s dorozumením sa keď pôjdete na výlet do Španielska. Budete si vedieť v reštaurácii bez problémov objednať, taktiež si urobiť rezerváciu v hoteli,  či už povedať niečo o sebe, o vašej krajine alebo umení. Základ nieje  je znalosť gramatiky, ale komunikácia – naučiť  sa slovnú zásobu a získať sebavedomie v jazyku!

Práve preto, sú naše hodiny unikátne a študenti rozprávajú počas celej vyučovacej hodiny v reálnom prostredí.  Výučba prebieha formou konverzácie a o pestrý program máte postarané.

NAŠE LEKTORKY:

lenka la sisa agencia

LENKA

študuje na Fakulte Aplikovaných jazykov na univerzite v Bratislave a jej cieľom je v budúcnosti pracovať ako prekladateľka. Žila a pracovala v Španielsku.

zuzana la sisa agencia

ZUZKA

vyštudovala vysokú školu v Madride. Španielčinu sa naučila počas pobytu v krajine a preto vám rada odovzdá svoje know-how v systéme učenia sa.

KURZ A CENA

Začíname 20.1.2022
(zážitková lekcia prebieha raz do týždňa)

Cena: 150 EUR

CHCEM SA PRIHLÁSIŤ NA KURZ: