KURZY ŠPANIELČINY

 

Hola a todos! Vyber si jeden z našich kurzov Španielčiny ušitý na mieru. Preferuješ online formu z pohodlia domova? Osobný prístup priamo u nás alebo u teba doma? Výučbu priamo v teréne formou zážitkov a praxe v skutočných situáciach? Žiadny problém!

 

Uč sa s nami španielsky aj v našom podcaste:

 

TERMÍNY KURZOV:

kurz španielčiny
kurz španielčiny
kurz španielčiny
 

VYBER SI TYP KURZU AKÝ PREFERUJEŠ:

ONLINE LEKCIE:

Máš sa s nami záujem učiť Španielčinu, ale do Bratislavy to máš ďaleko? Preferujete sa učiť možno z pohodlia tvojho domova? Prihlás sa na skupinové alebo individuálne hodiny online.

Cena kurzu: 15-20 eur/hodina

INDIVIDUÁLNE LEKCIE:

Táto forma je jedna z najefektívnejších, pretože lektor prispôsobuje učenie tvojmu tempu a venuje sa ti na 100%. Hodiny prebiehajú u nás v škole alebo priamo u teba doma.

Cena kurzu: 20 eur/hodina

LEKCIE PRE DVOJICE:

Máš kamarátku/kamaráta, s ktorým sa chcete učiť španielsky jazyk spoločne? Tak tento kurz je práve pre vás. Je to stredná cesta medzi individuálnymi a skupinovými hodinami, ktorá môže najviac vyhovovať práve vám.

Cena kurzu: 15 eur/hodina

SKUPINOVÉ LEKCIE:

Chceš sa učiť v kolektíve? Príď na náš kurz, kde sa spolu s ostatnými účastníkmi (max 5) budete spoločne učiť a zabávať. Súčasťou kurzu je aj materiál a jedna hodina zážitkovej španielčiny.

Cena kurzu: 150 eur/kurz

 

Klasická výučba ťa neláka? Vyskúšaj zážitkovú španielčinu priamo v teréne

 

 

NAŠE LEKTORKY:

lenka la sisa agencia

LENKA

študuje na Fakulte Aplikovaných jazykov na univerzite v Bratislave a jej cieľom je v budúcnosti pracovať ako prekladateľka. Žila a pracovala v Španielsku.

zuzana la sisa agencia

ZUZKA

vyštudovala vysokú školu v Madride. Španielčinu sa naučila počas pobytu v krajine a preto vám rada odovzdá svoje know-how v systéme učenia sa.

 

CHCEM SA PRIHLÁSIŤ NA KURZ: