This Is A Custom Widget

This Sliding Bar can be switched on or off in theme options, and can take any widget you throw at it or even fill it with your custom HTML Code. Its perfect for grabbing the attention of your viewers. Choose between 1, 2, 3 or 4 columns, set the background color, widget divider color, activate transparency, a top border or fully disable it on desktop and mobile.

This Is A Custom Widget

This Sliding Bar can be switched on or off in theme options, and can take any widget you throw at it or even fill it with your custom HTML Code. Its perfect for grabbing the attention of your viewers. Choose between 1, 2, 3 or 4 columns, set the background color, widget divider color, activate transparency, a top border or fully disable it on desktop and mobile.
Kurzy 2018-02-14T18:04:03+00:00

Kurzy

Hotelová angličtina/španielčina:

Tento kurz angličtiny/španielčiny ti ponúka malú skupinu študentov, ktorá ti garantuje maximálny priestor na rozprávanie a interakciu s ostatnými. Tu sa vytvára garancia vysokej efektivity, tým, že aj naučené frázy, slová a slovné spojenia naučené máš šancu využiť priamo v určitom prostredí.

Na hodinách budeš 100% času komunikovať iba v angličtine/španielčine, naučíš sa vyjadriť vo všeobecnej, obchodnej a cestovateľskej angličtine/španielčine, čo parádne využiješ v tvojej práci a aj vo voľnom čase. Vďaka tejto metóde budeš v cudzom jazyku komunikovať rýchlejšie, ako by si čakal. Gramatiku pochopíš aj bez nudnej teórie a drilovania slovíčok ( materiál vám učiteľ zašle týždeň pred začatím kurzu, aby ste sa mohli pripraviť)

 NOVINKA:   3 mesačný kurz – od  17.10. 2017  na Gunduličovej 4 v Bratislave

Školenie BARMAN:

Na tomto intenzívnom školení Vás prevedieme svetom kávy a miešaných nápojov. Naučíme Vás pracovať s pákovym kávovarom na ktorom si pripravíte espresso, vyskúšate napeniť mlieko príprave cappuccina a ostatných kávových nápojov na báze espressa. Za barovým pultom sa budeme venovať najobľúbenejším miešaným nápojom, ich príprave a podávaniu. Okrem receptúr si osvojíte prácu s barovým inventárom, základy tovaroznalectva, naučíte sa nápoje dekorovať a podávať. Preberieme tiež základy o pive, v Španielsku obľúbených cideroch a o víne. Venovať sa budeme aj obsluhe – práci s táckou a nosenie nápojov a jedál na nej. Na konci školenia absolvujete krátky test a praktickú skúšku pozostávajúcu z prípravy vybraného nápoja a jeho servisu.

Najbližšie termíny barmanského kurzu:

16. – 19.10.2017, pondelok – štvrtok, od 15.00 do 20.00 – – obsadené

28.11. – 1.12.2017, utorok – piatok, od 14.00 do 19.00

Školenie ČAŠNÍK:

Intenzívny tréning zručností nevyhnutných na zvládnutie obsluhy v reštaurácii, v kaviarni alebo na hotelovom bare. Veľký dôraz kladieme na prácu pri stole hosťa, najmä obsluhu s táckou pri roznášaní pripravených objednávok zákazníkom. Preberieme základné tovaroznalectvo o destilátoch, miešaných nápojoch a káve a tiež sa budeme venovať vínu, hlavne jeho otváraniu a podávaniu pred zrakom hosťa. Nezabudneme ani na spoločenské pravidĺa, protokol, náležitosti jedálneho lístka. Záverečná skúška sa skladá z krátkeho testu a praktickej časti, ktorá preverí vaše schopnosti samostatne pracovať na pozíci čašník/servírka.

4. – 5.11.2017, sobota – nedeľa, od 13.00 do 18.00

18. – 19.11.2017, sobota – nedeľa, od 13.00 do 18.00

Školenie ANIMÁTOR:

Ak sa chcete stať animátorom v Španielsku, musíte absolvovať špeciálny kurz na základe nášho zamestnávateľa.  Naučíme vás  organizovať voľný čas a ako sa robia zaujímavé podujatia pre dovolenkárov a hotelových hostí.

NÁJDI SI PRÁCU ZA 1 DEŇ

Je potrebné prísť na 1 dňoví kasting do Bratislavy, ktorý sa uskutoční 20. Januára na Tomášikovej 34, Student House. Zaregistrovať sa môžete prostredníctvom emailu: veronika@workinspain.sk  

Po úspešnom absolvovaní kastingu vás pozývame na víkendové školenie animátorov v turizme vo Vysokých Tatrách.

Neváhajte, zažite s nami školenie plné zábavy!

Prihláste sa na kurz cez formulár