Kurzy 2020-03-31T00:46:17+00:00

Kurzy

Využi čas v karanténe naplno:

ONLINE KURZY SPANIELČINY

ŠPANIELČINA /pre začiatočníkov a pokročilých/

Tento kurz španielčiny ti vďaka malej skupine študentov garantuje maximálny priestor na rozprávanie a interakciu s ostatnými. Znamená to pre teba vysokú efektivitu a najmä záruku, že naučené frázy, slová a slovné spojenia máš šancu využiť priamo vo svojej práci.

Na hodinách budeš 100% času komunikovať iba v španielčine, naučíš sa vyjadriť vo všeobecnej, obchodnej a cestovateľskej španielčine, čo parádne využiješ nielen v práci, ale aj vo voľnom čase. Vďaka tejto metóde budeš v cudzom jazyku komunikovať rýchlejšie, ako by si čakal. Gramatiku pochopíš aj bez nudnej teórie a drilovania slovíčok.

Kurzy prebiehajú priamo v Španielsku.

BARTENDER/BARISTA/DINING COURSE

Intenzívny 3 – dňový tréning zručností nevyhnutných na zvládnutie obsluhy v reštaurácii, kaviarni alebo na hotelovom bare v Španielsku. Veľký dôraz kladieme na prácu pri stole hosťa a na obsluhu s táckou, pri roznášaní pripravených objednávok zákazníkom. Taktiež ťa prevedieme svetom kávy a miešaných nápojov.

Naučíme vás pracovať s pákovym kávovarom, na ktorom si pripravíte espresso, vyskúšate napeniť mlieko na prípravu cappuccina a ostatných kávových nápojov na báze espressa. Za barovým pultom sa budeme venovať najobľúbenejším miešaným nápojom, ich príprave a podávaniu. Okrem receptúr si osvojíte prácu s barovým inventárom, základy tovaroznalectva, naučíte sa nápoje dekorovať a podávať. Preberieme tiež základy o pive, v Španielsku obľúbených cideroch a o víne.

Venovať sa budeme aj obsluhe – práci s táckou a nosenie nápojov a jedál na nej. Na konci školenia absolvujete krátky test a praktickú skúšku pozostávajúcu z prípravy vybraného nápoja a jeho servisu.

Kurzy prebiehajú v Slávičom údolí 41 v Bratislave.

Najbližšie kurzy:

03-05. Apríl
(12:00 – 18:00)

Prihláste sa na kurz cez formulár