This Is A Custom Widget

This Sliding Bar can be switched on or off in theme options, and can take any widget you throw at it or even fill it with your custom HTML Code. Its perfect for grabbing the attention of your viewers. Choose between 1, 2, 3 or 4 columns, set the background color, widget divider color, activate transparency, a top border or fully disable it on desktop and mobile.
Kurzy 2019-09-06T15:05:57+00:00

Kurzy

ŠPANIELČINA /pre začiatočníkov a pokročilých/

Tento kurz španielčiny ti vďaka malej skupine študentov garantuje maximálny priestor na rozprávanie a interakciu s ostatnými. Znamená to pre teba vysokú efektivitu a najmä záruku, že naučené frázy, slová a slovné spojenia máš šancu využiť priamo vo svojej práci.

Na hodinách budeš 100% času komunikovať iba v španielčine, naučíš sa vyjadriť vo všeobecnej, obchodnej a cestovateľskej španielčine, čo parádne využiješ nielen v práci, ale aj vo voľnom čase. Vďaka tejto metóde budeš v cudzom jazyku komunikovať rýchlejšie, ako by si čakal. Gramatiku pochopíš aj bez nudnej teórie a drilovania slovíčok.

Kurzy prebiehajú na Gunduličovej 4 v Bratislave a konajú sa v poobedných hodinách. Máme dvoch lektorov a to VIVU, ktorá dlhodobo žila v Španielsku a GABRIELA, rodeného Španiela.

Otvárame nové kurzy pre začiatočníkov  od 01.10.2019 a 01.01.2020. Kurz trvá 8 týždňov.  Raz do týždna (17:00 – 19:00 h)

BARTENDER/BARISTA/DINING COURSE

Intenzívny 3 – dňový tréning zručností nevyhnutných na zvládnutie obsluhy v reštaurácii, kaviarni alebo na hotelovom bare v Španielsku. Veľký dôraz kladieme na prácu pri stole hosťa a na obsluhu s táckou, pri roznášaní pripravených objednávok zákazníkom. Taktiež ťa prevedieme svetom kávy a miešaných nápojov.

Naučíme vás pracovať s pákovym kávovarom, na ktorom si pripravíte espresso, vyskúšate napeniť mlieko na prípravu cappuccina a ostatných kávových nápojov na báze espressa. Za barovým pultom sa budeme venovať najobľúbenejším miešaným nápojom, ich príprave a podávaniu. Okrem receptúr si osvojíte prácu s barovým inventárom, základy tovaroznalectva, naučíte sa nápoje dekorovať a podávať. Preberieme tiež základy o pive, v Španielsku obľúbených cideroch a o víne.

Venovať sa budeme aj obsluhe – práci s táckou a nosenie nápojov a jedál na nej. Na konci školenia absolvujete krátky test a praktickú skúšku pozostávajúcu z prípravy vybraného nápoja a jeho servisu.

Kurzy prebiehajú v Slávičom údolí 41 v Bratislave.

Najbližšie kurzy:

10-11-12. Január  – 12:00 – 18:00 h. (14 volných miest)

Prihláste sa na kurz cez formulár