Ibiza 2018-04-01T19:55:33+01:00

IBIZA

O MESTE

Ibiza, známa ako párty ostrov, láka každoročne svojich návštevníkov krásnymi plážami a pestrým nočným životom. Okrem „párty“ atmosféry sa na tomto Baleárskom ostrove nachádzajú aj miesta dokonalé na relax. Po celom ostrove sú piesočnaté zátoky, kde sa kúpanie a relax na slniečku stávajú súčasťou každej dovolenky.

NAJKRAJŠIE PLÁŹE

Cala Bassa je jedna z najkrajších pláži, na ktorej nechýba hudba, množstvo dobrého jedla a osviežujúcich drinkov.

Cala Tarrida je krásna pláž a patrí medzi tie pokojnejšie. Je ideálna hlavne pre ľudí, ktorí preferujú relax a prípadne si radi vychutnajú španielskú Paellu v reštaurácii na pláži.

VODNÉ ŠPORTY

Na Ibize je veľa možností, ako tráviť voľný čas. Môžete sa naučiť surfovať, wakeboardovať či plachtiť.

Ak máte radi vodné športy, Ibiza je pre vás ideálnym miestom.

LETNÁ BRIGÁDA

  • Čašník/čka
  • Barman/ka
  • Predaj boat party/party lístkov
  • Tanečnica
  • Kuchár + Pizza chef ( talianska kuchyňa)
  • Donášková služba

UBYTOVANIE

Na Ibize sú viaceré možnosti ubytovania, ktoré závisia najmä od druhu vašej pracovnej pozície.  Vo väčšine prípadov vám ubytovanie zabezpečí váš zamestnávateľ. Cena sa pohybuje okolo 400-500 € mesačne.

JAZYKOVÉ KURZY

Nauč sa po španielsky/anglicky s ostatnými študentmi z celého sveta. Jazyková škola sa nachádza v centre Ibizi, iba 2 min. chôdze od známeho prístavu. Výučba v škole prebieha v malých skupinkách a preto je mimoriadne efektívna. Všetci učitelia sú rodení Španieli. Dôraz sa kladie na individuálny prístup a úspešné dosiahnutie tvojich cieľov.