Práca v Španielsku

Zaujíma ťa práca v Španielsku? S nami môžeš pracovať v najlepších španielskych hoteloch, rezortoch, reštauráciách či beach cluboch. Okrem atraktívneho zárobku ťa čakajú nezabudnuteľné zážitky, bohaté skúsenosti, zdokonalíš sa v jazyku a na vlastnej koži si skúsiš prácu v zahraničí.

Zaregistruj sa

ČO PONÚKAME

Naša agentúra už 8 rokov spolupracuje s viacerými zamestnávateľmi, prevažne na Mallorce, v Andalúzii či na Ibize. Ide o luxusné hotelové komplexy, reštaurácie, beach cluby, či siete kaviarní, ktoré ponúkajú dlhodobé aj sezónne pracovné pozície (napríklad čašník, barman, hostesska, runner, práca na recepcii, animátor, kuchár atď…)

 Každý rok pre našich klientov organizujeme jobfairs, teda eventy, kde uchádzači prejdú osobným pracovným pohovorom s konkrétnym zamestnávateľom priamo v Bratislave a na základe neho môžu získať prácu v Španielsku. Takto, vďaka nám, každý rok vycestuje za prácou do zahraničia viac ako 300 ľudí.

AKTUÁLNE PONUKY

ČO ZABEZBEČUJEME

Na našej stránke si môžeš vybrať niektorý z balíkov, ktorý zahŕňa vytvorenie profesionálneho životopisu v angličtine, pozvanie na pracovný pohovor so španielskymi zamestnávateľmi priamo v Bratislave, koordináciu pri získaní práce, ako je administratívna podpora, vybavenie pracovného povolenia do Španielska, predodletová orientácia či nevyhnutná asistencia počas celého pobytu v Španielsku.

PRÁCA PRE ŠTUDENTOV AJ PROFESIONÁLOV

Prácu v Španielsku môžeš získať ako stážista, aj ako profesionál s bohatými skúsenosťami v hoteliértsve. Pokiaľ nemáš žiadne pracovné skúsenosti z danej oblasti, vieme ti zabezpečiť kurz, ktorý ťa na pracovnú pozíciu dostatočne pripraví. Taktiež ponúkame kurz španielčiny a niektorí zamestnávatelia aj špeciálny kurz pre animátorov.

 Pokiaľ si študent hotelovej školy alebo cestovného ruchu, môžeš získať prácu ako stážista. Spolupracujeme s viacerými strednými školami na Slovensku, ktoré cez nás posielajú svojich študentov do zahraničia už niekoľko rokov.

DESTINÁCIE

Pracovať v Španielsku môžeš s nami v týchto destináciach:

Máš záujem? Nechaj nám na seba údaje a my sa ti ozveme: