O programe 2020-03-31T00:51:11+01:00

Využi čas v karanténe naplno:

ONLINE KURZY ŠPANIELČINY

O PROGRAME

Prostredníctvom SISA AGENCY máš možnosť vycestovať do Španielska nielen za zárobkom alebo vzdelaním, ale tiež za zábavou, cestovaním a nezabudnuteľnými zážitkami. Náš tím tvoria mladí ľudia, ktorí si prácu a život v Španielsku vyskúšali na vlastnej koži. Vďaka nim môžeš aj ty zažiť, aké je to brigádovať či stážovať v Španielsku, zároveň sa učiť španielčinu a spoznávať nových ľudí.

AKTUÁLNE TOP PONUKY

SME TU PRE TEBA

Keďže vieme, čo človek pri takejto výzve očakáva a potrebuje, naše balíky sú zložené tak, aby sadli každému a to nezávisle od úrovne cudzieho jazyka alebo pracovných skúseností. Práve preto zahŕňajú jazykové a profesné kurzy, ale aj pomoc pri hľadaní ubytovania, pracovných povolení a sprostredkovanie pohovoru so zamestnávateľom, hlavne v gastro a hoteliérskom sektore.

POZÍCIE

Barman/ka

Čašník/čašníčka

Housekeeping

Detský Animátor

Športový Animátor

Fitness animátor

Front desk – recepcia

Runner – výpomoc čašníkovi

Kuchár/ka, asistent v kuchyni

DESTINÁCIE

Naša agentúra spolupracuje s viacerými sieťami reštaurácií a hotelov po celom Španielsku, najmä so situovanými pri pobreží:

JUST CHILLAX

Hľadanie ubytovania, vybavenie pracovného povolenia a nájdenie správnej pracovnej pozície v Španielsku môže byť veľmi náročné a stresujúce. My sme si týmto procesom už prešli, a preto ti s ním pomôžeme.

Súčasťou každého balíka je pomoc pri hľadaní ubytovania. Bývať môžeš v byte zabezpečenom našou agentúrou, spolu s ďalšími mladými ľuďmi od nás zo SISA, alebo ti pomôžeme prenajať si izbu alebo byt na základe tvojich preferencií.

Na podpísanie pracovnej zmluvy s tvojím zamestnávateľom budeš potrebovať pracovné povolenie, sociálne číslo a bankový účet. Miestna koordinátorka s tebou pobehá úrady/banky priamo v tvojej destinácií.

Vďaka našim skúsenostiam v Španielsku, vieme, ktorí zamestnávatelia sú korektní, slušní a ponúkajú najatraktívnejšie pracovné pozície. Práve s takýmito zamestnávateľmi ti vieme dohodnúť pohovor, dokonca aj priamo v Bratislave na jednom z našich Job Fairov.

Máš záujem? Napíš nám: