Práca v Španielsku na sezónu 2024!

Zaujíma ťa práca v Španielsku? S nami môžeš pracovať v najlepších španielskych hoteloch, rezortoch, reštauráciách či beach cluboch. Okrem atraktívneho zárobku ťa čakajú nezabudnuteľné zážitky, bohaté skúsenosti, zdokonalíš sa v jazyku a na vlastnej koži si skúsiš prácu v zahraničí. Teraz navyše s 10% zľavou na program, bezplatným transferom, ubytovaním aj stravou od zamestnávateľa!

Mám záujem!

ČO PONÚKAME

Už 8 rokov spolupracujeme so zamestnávateľmi po celom Španielsku. Ide o hotelové komplexy, reštaurácie, beach cluby, či siete kaviarní.

 Každoročne pre našich klientov organizujeme job fairs, v rámci ktorých sa uchádzači o prácu osobne stretnú so zamestnávateľmi a môžu získať atraktívny job v Španielsku.

Takto, vďaka nám, každý rok vycestuje za prácou do zahraničia viac ako 300 ľudí.

AKTUÁLNE PONUKY

ČO ZABEZBEČUJEME

Vytvorenie CV v angličtine, pozvanie na job fair so španielskymi zamestnávateľmi priamo v Bratislave, koordináciu pri získaní práce, vybavenie pracovného povolenia do Španielska, predodletovú orientáciu či nevyhnutnú asistenciu počas pobytu v Španielsku.

PRÁCA PRE ŠTUDENTOV AJ PROFESIONÁLOV

Program je vhodný pre kohokoľvek, kto má 18 + rokov, vie po anglicky, má chuť pracovať a chce vycestovať do zahraničia.

Pokiaľ nemáš žiadne pracovné skúsenosti z danej oblasti, vieme ti zabezpečiť BARTENDER/DINING kurz, ktorý ťa na pracovnú pozíciu dostatočne pripraví. Taktiež ponúkame kurzy španielčiny a niektorí zamestnávatelia aj špeciálny kurz pre animátorov.

 Pokiaľ si študent strednej hotelovej školy alebo cestovného ruchu, môžeš získať prácu aj ako stážista.

Mám záujem!

DESTINÁCIE

Pracovať v Španielsku môžeš s nami v týchto destináciach:

Máš záujem? Nechaj nám na seba údaje a my sa ti ozveme:

Mám záujem!