Study & Travel in Buenos Aires

Naučte sa španielsky v Buenos Aires! Program je určený pre ľudí, ktorí majú radi španielčinu a chceli by sa tento jazyk naučiť alebo sa v ňom zdokonaliť. To všetko v autentickom prostredí metropoly Argentíny. Popri štúdiu môžete spoznávať túto exotickú krajinu a zažiť kopec dobrodružstva a zážitkov.

Kurzy začínajú každý pondelok počas celého roka. V prípade, že vám nevyhovuje tento dátum, môžete vycestovať podľa vašej preferencie.

buenos aires

V spolupráci s jazykovou školou Expanish Buenos Aires, sa môžete počas 2 alebo 3 týždňov týždňov doobeda zdokonaľovať v španielčine a poobede spoznávať hlavné mesto Buenos Aires a okolie. Taktiež sa môžete 4x do týždňa zúčastniť spoločných aktivít ako napríklad hodiny tanca Tango, ochutnávka vína, mača čajov alebo olivového oleja).

O škole Expanish

Expanish Buenos Aires sídli v centre mesta, presnejšie v oblasti Palermo, ktorá je veľmi živa a plná reštaurácii a kaviarní. Jazyková škola je veľmi dobre hodnotená a ide o „boutigue“ školu, s veľmi pekným interiérom a príjemnou atmosférou. Celkovo sa v škole nachádza 14 tried, spoločná miestnosť a terasa s kaviarňou. Jazyková škola je akreditovaná IALC a navštevujú ju prevažne medzinárodní študenti z celého sveta.

O kurze

Pred samotným kurzom sa robí vstupný písomný a ústny test, aby ste boli zaradení do skupiny, ktorá má podobné jazykové znalosti a mohli ste sa zdokonaľovať spoločne. Môžete si vybrať intenzitu 20 alebo 30 h týždenne. Učitelia sú prevažne z Argentíny, učia európsku aj argentínsku španielčinu.

Letenky

Letenky si študenti hradia a zabezpečujú sami (poskytujeme asistenciu pri výbere a kúpe letenky).

Cenník

Poplatky spojené s programom1 týždeň2 týždne
Skupinové lekcie – 20 hodín týždenne€180.00€360.00
4 kultúrne aktivityzdarmazdarma
Studio Apartment (pre 2 osoby)*€175.00€350.00
Two-Way Transfer na letisko€60.00€60.00
Spolu€415.00€770.00

* Apartmán pre 2 osoby = 175 eur na týždeň (1 osoba) 350 eur na 2 týždne. Ak by ste chceli mať apartmán iba pre seba, cena je 350 eur na týždeň. Taktiež je možnosť bývať v rodine a mať samostatnú individuálnu izbu + polpenziu. (cena je od 295 eur)

Zaujíma vás viac? Vyplňte formulár a my sa vám ozveme:

    [/fusion_text][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]