This Is A Custom Widget

This Sliding Bar can be switched on or off in theme options, and can take any widget you throw at it or even fill it with your custom HTML Code. Its perfect for grabbing the attention of your viewers. Choose between 1, 2, 3 or 4 columns, set the background color, widget divider color, activate transparency, a top border or fully disable it on desktop and mobile.
ZIMA SO SISOU 2019-11-19T00:53:29+00:00

ZIMA SO SISOU

(Španielsko & Švajčiarsko)

Počas zimnej sezóny spolupracujeme so sieťou HG Hotelov v Španielsku ale aj s reštauráciou Cappuccino vo Švajčiarsku. Pri oboch destináciách ponúkame prácu počas zimnej sezóny v lyžiarskych strediskách na horách.

Túto novinku sme zaviedli len tento rok a preto neváhajte využiť ponuku práce v zahraniční aj mimo letnej sezóny a zažite zimnú atmosféru v týchto krajinách na vlastnej koži s kopou snehu.

DESTINÁCIE  – Španielsko

HG Maribel (Sierra Nevada, Granada): nezabezpečuje ubytovanie, 1 jedlo denne počas pracovnej doby

HG Formigal (Huesca): zabezpečuje ubytovanie aj stravu zadarmo

HG La Molina (Alpy, Gerona): zabezpečuje ubytovanie a stravu zadarmo

HG Cerler (Huesca): zabezpečuje ubytovanie aj stravu zadarmo

PRACOVNÉ POZÍCIE

 • práca na recepcii
 • čašník/čašníčka
 • food runner
 • barman/ka
 • kuchár/asistent v kuchyni
 • chyžná
praca v spanielsku v zime

PODMIENKY

Minimálny vek pre vycestovanie za prácou je 18 rokov. Takmer vo všetkých hoteloch zamestnávateľ poskytuje stravu a ubytovanie zadarmo. Pracuje sa 40 h TÝŽDENNE a dva dni v týždni je voľno. Práca v hoteloch v Španielsku je minimálne na 4 mesiace, konkrétne od DECEMBRA do MARCA. Hotely neakceptujú, aby v tom istom hotely pracovali pary ani rodinní príslušníci.

V týchto hoteloch hľadajú ľudí so skúsenosťami a je dôležité, aby bol anglický a španielsky jazyk na komunikatívnej úrovni, hlavne pri pozíciách čašníka, barmana a na recepcii. Pri pozícií v kuchyni alebo ako chyžná stačí anglický jazyk na úrovni B2.

praca v spanielsku v zime

PLAT & BYROKRACIA

Výplata v lyžiarskych strediskách v Španielsku sa pohybuje od 1000 do 1100 eur netto mesačne, s tým, že strava a ubytovanie je poskytnuté zamestnávateľom

(N.I.E, seguridad social, bankový účet)

Na podpísanie pracovnej zmluvy s vašim zamestnávateľom budete potrebovať pracovné povolenie, sociálne číslo a bankový účet. Pracovné povolenie sa vybavuje na španielskej ambasáde v Bratislave. Váš manažér v oboch destináciách je vždy aj vaša kontaktná osoba a teda vám pomôže s dodatočným vybavovaním dokladov potrebných pre prácu v Španielsku.

DESTINÁCIE  – Švajčiarsko

Cappuccino (Gstaad): Ide o lyžiarske stredisko v meste Gstaad (Švajčiarsko) so zamestnávateľom Cappuccino Grand Cafe

praca v spanielsku v zime

PRACOVNÉ POZÍCIE

 • práca na recepcii
 • čašník/čašníčka
 • food runner
 • barman/ka
 • kuchár/asistent v kuchyni
 • chyžná
praca v spanielsku v zime

PODMIENKY

Pracuje sa 48h do týždňa s jedným dňom voľna. Strava poskytnutá od zamestnávateľa je 1x za deň. Pracovná zmluva na 1 mesiaca po skončení skúšobnej doby sa dá predĺžiť na 3 mesiace. Ubytovanie poskytnuté od zamestnávateľa cena je 350 fr. Nachádza sa kúsok od Cappuccina). Uniforma je poskytnutá od zamestnávateľa . Jedine čo neposkytujú sú topánky. Za bar treba mať čierne uzavreté protišmykové a nešportové topánky.

praca v spanielsku v zime capuccino

PLAT & BYROKRACIA

 • odmena je cca 2500 švajčiarskych frankov (cca 2269 Eur)
 • + dosť vysoké tipy vyplácané týždenne
 • extra odpracované hodiny sa vyplácajú na ruku

V prípade práce vo Švajčiarsku je potrebný pas, nakoľko sa Švajčiarsko nachádza mimo EÚ. Bankový účet môže byť kľudne slovenský.

V prípade záujmu, nám pošlite váš životopis a my vás budeme obratom kontaktovať ohľadom pohovoru s agentúrou a nasledovne ak prejdete pohovorom snami, vás bude čakať pohovor so zamestnávateľom. Pri registrácii do programu si môžeš zvoliť preferované mesto a my sa ti budeme snažiť v rámci možností vyhovieť (preferovanú pozíciu však nevieme garantovať).

Registruj sa teraz!