Štúdium v Madride na

Univerzita CEDEU ponúka medzinárodnú platformu predmetov, aby sa prispôsobila rastúcim globalizačným požiadavkám na trhu práce, no zameriava sa najmä na zabezpečenie profesionálnej odbornej prípravy pre svojich študentov.

barcelona

LOKALITA

Madrid je ideálnym mestom pre vysokoškolské štúdium. CEDEU Univerzita sa nachádza v centre madridskej štvrte Salamanca, a preto ponúka študentom okamžité splynutie s dynamikou celého mesta. Madrid je rozsiahle mesto, ktoré sa neustále rozrastá a vďaka svojej unikátnej polohe, vysokorýchlostným vlakom a medzinárodnému letisku je spojený so všetkými vnútroštátnymi a medzinárodnými bodmi. Madrid je zvyknutý prijímať ľudí z celého Španielska a zvyšku sveta. Je jedným z najvýznamnejších centier umenia a kultúry v Európe. To mesto jednoducho nikdy nespí.

AKADEMICKÉ PROGRAMY

Pokiaľ ide o akademickú ponuku v anglickom jazyku, bakalársky program Tourism and Hospitality Management (BTHM) má veľký úspech medzi študentmi z Európy, Strednej Ázie a Východnej Ázie. Zahŕňa stáže (20 hodín týždenne) v najlepších hoteloch, reštauráciách a agentúrach cestovného ruchu v Madride, a to už od prvého ročníka. Bakalárske štúdium trvá 3 akademické roky. Študijné odbory:

  • Bachelor in Tourism and Hotel Management (BTHM)
  • Bachelor in Business Administration
  • Master in Business Administration
  • Master in Business Creation and Administration in a Globalized Environment (Barcelona)

CENA ŠKOLNÉHO

Bakalársky stupeň: 8.500 €/ročne
Magisterský stupeň:  9.500 – 13.800 €/ročne (záleží od programu)
NÁBOR: október/január/apríl/júl

MESAČNÉ NÁKLADY

Madrid sa považuje za jedno z cenovo najdostupnejších miest na bývanie v Španielsku. Náklady na život v Madride sú približne 800-900 € vrátane denných výdavkov. Samozrejme, sumu, ktorú miniete, určuje ubytovanie, strava a životný štýl. Okrem toho by vaše výdavky v Madride mali byť približne 200-300 € za ubytovanie a 100-200 € za denné jedlo a nápoje. Čo sa ubytovania týka, univerzita ponúka svojim študentom jedno-, dvoj- a trojlôžkové izby v bezpečnom prostredí a s vhodnými podmienkami na štúdium za prijateľný poplatok.

AKO SA UCHÁCHDZAŤ O ŠTÚDIUM?

1. call s agentúrou

2. vyplnenie online prihlášky + zaslanie potrebných dokumentov

3. pohovor s univerzitou

4. poplatok univerzite (agentúre neplatíte nič)

5. nástup

Máš záujem? Kontaktuj nás: