Štúdium v Barcelone na

Akadémia GUIU v Barcelona ponúka predovšetkým Pathway kurzy špeciálne navrhnuté pre zahraničných študentov, ktorí chcú študovať na španielskej univerzite. Kurz je zameraný na zvýšenie úrovne vašich akademických vedomostí a anglického jazyka, vďaka čomu získate požadované výsledky na úspešné prijatie na univerzitu. Pathway programy poskytujú aj odbornú emocionálnu a praktickú podporu pri usadzovaní sa v zahraničí. Okrem spomínaných kurzov však akadémia ponúka množstvo iných jazykových kurzov a letnú školu.

barcelona

LOKALITA

Akadémia GUIU sa nachádza v živom a kultúrne bohatom meste Barcelona v Španielsku. Táto lokalita poskytuje študentom jedinečnú príležitosť študovať v kozmopolitnom meste s prekvitajúcim podnikateľským prostredím. Kampus univerzity je umiestnený v centre mesta, a tak ponúka širokú škálu možností na vytvorenie vzdelávacieho procesu zameraného na individuálne odborné vzdelávanie.

KURZY + CENY

Ročný kurz (8 mesiacov) 4.600 € – 7.110 € (Október – Máj)

Intenzívny kurz (5 mesiacov) cca 4.935 € (Január – Máj)

Intenzívny kurz II (5 mesiacov) (Máj – September)

Cena závisí od typu programu a obdobia, v ktorom kurz absolvujete.

CENA ŠKOLNÉHO

Bakalársky stupeň: 12.200€/ročne
Magisterský stupeň:  9.700 – 14.500€/ročne (záleží od programu)
NÁBOR: október/marec

MESAČNÉ NÁKLADY

Hlavnú otázku študentov predstavuje náklady na život v Barcelone. Aj keď je Barcelona pre študentov relatívne lacné mesto, mesačné náklady budú závisieť od vášho životného štýlu.

Verejná doprava je cenovo veľmi výhodná a je ideálna na rýchle a jednoduché cestovanie po meste. S cestovným lístkom T-10 môžete absolvovať 10 ciest metrom alebo autobusom za 10 €. T-Jove je lístok pre osoby mladšie ako 25 rokov. Za 100 € tak získate 90 dní neobmedzeného počtu ciest.

Ďalšou možnosťou, ak máte študentský preukaz NIE, je karta Bicing. Tá vám umožní využívať mestský cyklistický systém za 50 € ročne. Stačí naskočiť a vystúpiť na miestnej stanici Bicing a 30 minút každej jazdy je zadarmo.

Všeobecne platí, že na výpočet mesačných nákladov, ktoré si vyžaduje život v Barcelone, by sa mali zohľadniť tieto mesačné výdavky: strava 300 €, osobné výdavky od 160 € do 220 €, doprava od 60 € do 80 €. ESEI spolupracuje s rôznymi partnermi, aby svojim študentom poskytli najvhodnejšie riešenia bývania v podobe zdieľaného apartmánu alebo študentskej rezidencie. Ceny sa na základe toho pohybujú od 300 až 1200€.

AKO SA UCHÁCHDZAŤ O ŠTÚDIUM?

1. call s agentúrou

2. vyplnenie online prihlášky + zaslanie potrebných dokumentov

3. pohovor s univerzitou

4. poplatok univerzite (agentúre neplatíte nič)

5. nástup

Máš záujem? Kontaktuj nás: