Zoznámte sa s kamarátkami NatáliouDominikou, dos chicas locas, ktoré svoje leto strávili v nádhernej časti Španielska s názvom Cala Ratjada.

Baby to celé ,,zbúchali,, veľmi spontánne a narýchlo.

Za necelé 2 týždne už sedeli v lietadle smer Španielsko! 🙂

No tak ako to celé teda bolo dievčatá? Koho to bol vlastne nápad?

Domi: Naty s tým prišla ako prvá. Ona už v podstate veľmi dlho snívala o takomto programe, kde by sa dalo na leto vycestovať k moru a zároveň si zarobiť pekné peniažky.

Naty: No a keď som vlastne zistila, že SISA organizuje presne toto v Španielsku, tak som už viac nemusela nerozmýšľať a stiahla som so sebou samozrejme aj moju ,sestru, Dominu. Išlo to celé naozaj veľmi rýchlo.

Takže more, slnko a pláže…nevedeli ste sa dočkať, že?

Naty: Mali sme obrovské šťastie a keď sme dorazili do Cala Ratjady, boli sme ,,unesené,,! Je to prímorské mestečko vzdialené asi hodinu cesty od Palmy a nachádza sa na druhej strane ostrova.

Domi: Tie pláže a uličky…najlepšie na tom bolo, že reštaurácia Marea Tropical, kde nám agentúra vybavila prácu, sa nachádza takmer na pláži. Naozaj to bol pre nás taký vysnívaný ideál.

Marea Tropical

Takže v práci sa vám páči, akí sú na vás kolegovia?

Domi: Jasné…musím povedať, že za tie dva mesiace sme si naozaj vytvorili s kolegami úžasný vzťah a najviac sa mi páči, že sa tu v reštaurácii k sebe všetci správajú, akoby sme boli jedna veľká rodina.

Zo začiatku nám všetci pomáhali, boli trpezliví a ochotní nám vždy všetko vysvetliť a ukázať.

Naty: Oni sú fakt super, stále sa objímame a pusinkujeme. Sme tu takí international. Španieli, Slováci…máme tu aj dievča z Kolumbie a barmanka je z Ekvádoru.

Domi: My si často v práci spievame a tancujeme…aj zákazníci sa na nás smejú a bavia sa s nami.

Čo sa týka reštaurácie, tak majiteľ Pedro má vlastnú farmu takže všetka naša zeleninka, ovocie a iné produkty sú BIO.

International team in Marea

Uau…super. No a keď nie ste v práci, kde ste, čo práve robíte?

Naty: Na pláži…je ich tu naozaj dosť.  Jedna z našich obľúbených je Platja de Son Moll a je to aj naozaj veľmi blízko.

Domi: Ale boli sme už samozrejme aj na výlete! 🙂  Kúsok odtiaľto, asi 5 minút autom je historické mestečko Capdepera. Je tam aj krásny starý hrad El Castell de Capdepera. Oplatí sa určite vidieť.

 Naty: Noo…a ešte je tu aj ikonický maják Far de Capdepera…naozaj pekná romantická prechádzka a výhľad 🙂

Far de Capdepera /maják/

Vidím, že sa nenudíte…a čo je pre vás taký top zážitok tohto leta, na čo určite nezabudnete?

Domi: Hahaaa..ja hneď viem! Raz keď sme večer zatvárali s kolegami reštiku, tak nám zrazu hovoria (kolegovia), či sa s nimi nejdeme okúpať do mora. Všetko by bolo ok, až na to že bola 1 hodina v noci. Tak sme si povedali SUPER, nočné kúpanie. Keď sme ale prišli na pláž, kolegovci začali vyťahovať chipsy, čokolády, drinky a nakoniec sme z toho nočného kúpania mali poriadnu párty.

Naty: Mňa veľmi milo prekvapil náš šéf Pedro, ktorý nás všetkých z práce pozval k sebe domov na vilu a zorganizoval úžasnú večeru a posedenie…to sa u nás na Slovensku len tak nevidí.

Takže ste spokojné?  Keby ste to mali zhrnúť, aké bolo vaše „SUMMER IN SPAIN“ cez agentúru Sisa?

Naty: Super…určite neľutujem. Toľko nových skúseností a známostí. Viem, že sme si našli nových priateľov, s ktorými ostaneme v kontakte a budeme sa navštevovať. Tá mentalita ľudí je tu úžasná.

Domi: Aj ja som spokojná. Agentúra nám so všetkým pomohla. Ubytovanie sme mali 2 minútky pešo od práce, v práci sme sa cítili ako jedna veľká rodina a máme kopec skvelých zážitkov. Plus sme si zarobili peniažky.

Naty: Určite budem odporúčať všetkým mojim známym aby to skúsili, pretože, kým to nezažiješ, tak nepochopíš.

Pretože, kým to nezažiješ, tak nepochopíš.

Ak chcete aj vy zažiť leto vašich snov a popritom si zarobiť, neváhajte nás kontaktovať alebo sa registrovať priamo TU na našej stránke.

Teším sa na Vás a na Vaše zážitky.

SISA TEAM