ZÁŽITKOVÁ ŠPANIELČINA 2020-06-17T17:55:59+00:00

ZÁŽITKOVÁ ŠPANIELČINA

„Objavte najlepšiu formu ako sa učiť po španielsky“

Neučte sa, hovorte! Ponúkame vám netradičnú a zábavnú formu učenia sa španielskeho jazyka. Máme pre vás pripravený balíček, kde priebeh výučby neprebieha učebnicovou formou, čítaj ďalej.

friends in restaurant

UČTE SA ŠPANIELSKY ZÁŽITKOVO

Najlepšie sa naučíte jazyk ak máte možnosť vycestovať do španielsky hovoriacej krajiny. Ak túto možnosť však nemáte, konverzácia „v teréne“ je jednoznačne najefektívnejšia forma učenia sa nového jazyka.

Viditeľné výsledky najrýchlejšie dosiahnete  tak, keď ho budete používať v praxi pri bežných témach, ktoré vás zaujímajú. Preto vám ponúkame zážitkový kurz, ktorý sa skladá z rôznych tém:

A Comer!

…o jedle sa budeme učiť pri varení

A Viajar!

…o cestovaní na výlete

El Arte!

…o umení v galérií

Naturaleza!

…o prírode v parku

La cuidad!

…o meste na prechádzke

La moda!

…o móde pri nakupovaní

A trabajar!

…o práci v kancelárií

learning in park

Po absolvovaní nášho zážitkového kurzu, už nebudete mať problém s dorozumením sa keď pôjdete na výlet do Španielska. Budete si vedieť v reštaurácii bez problémov objednať, taktiež si urobiť rezerváciu v hoteli,  či už povedať niečo o sebe, o vašej krajine alebo umení. Základ nieje  je znalosť gramatiky, ale komunikácia – naučiť  sa slovnú zásobu a získať sebavedomie v jazyku!

Práve preto, sú naše hodiny unikátne a študenti rozprávajú počas celej vyučovacej hodiny v reálnom prostredí.  Výučba prebieha formou konverzácie a o pestrý program máte postarané.

KURZ A CENA

Zážitkový kurz pre max 3 osoby
Cena kurzu: 60 minút/ 7 hodín/ 140 eur

Úroveň: A1, A2, B1, B2

Termín a čas si dohodnete priamo s flexibilným lektorom.

CHCEM SA PRIHLÁSIŤ NA KURZ: