This Is A Custom Widget

This Sliding Bar can be switched on or off in theme options, and can take any widget you throw at it or even fill it with your custom HTML Code. Its perfect for grabbing the attention of your viewers. Choose between 1, 2, 3 or 4 columns, set the background color, widget divider color, activate transparency, a top border or fully disable it on desktop and mobile.
O programe 2018-04-01T20:08:57+00:00

O PROGRAME

Tím Summer in Spain Agency (SISA) tvoria mladí ľudia, ktorí si prácu a život v Španielsku vyskúšali na vlastnej koži. Vďaka nim môžeš aj ty zažiť, aké je to brigádovať či stážovať v Španielsku, zároveň sa učiť španielčinu a spoznávať nových ľudí.

SME TU PRE TEBA

Keďže vieme, čo človek pri takejto výzve očakáva a potrebuje, naše balíky sú zložené tak, aby sadli každému, a to nezávisle od úrovne cudzieho jazyka alebo pracovných skúseností. Práve preto zahŕňajú jazykové a profesné kurzy, ale aj pomoc pri hľadaní ubytovania, pracovných povolení a sprostredkovanie pohovoru so zamestnávateľom, hlavne v gastro a hoteliérskom sektore.

JUST CHILLAX

Hľadanie ubytovania, vybavenie pracovného povolenia a nájdenie správnej pracovnej pozície v Španielsku môže byť veľmi náročné a stresujúce. My sme si týmto procesom už prešli, a preto vám s ním výrazne pomôžeme.

KURZY

Aby ste si moholi užiť leto naplno, je potrebné, aby ste mali aspoň komunikačné zručnosti v španielskom alebo anglickom jazyku. Ak ich nemáte alebo by ste si ich chceli vylepšiť, organizujeme pravidelné konverzačné kurzy španielskeho a anglického jazyka.

To isté platí aj pre profesné zručnosti. Organizujeme barmanské, baristické a čašnícke kurzy, ktoré vás perfektne pripravia pre požiadavky vášho budúceho zamestnávateľa.

UBYTOVANIE

Súčasťou každého balíka je pomoc pri hľadaní ubytovania v meste, v ktorom budete pracovať. Sú dve možnosti bývania:

+ Bývať môžete v byte zabezpečenom našou agentúrou, spolu s ďalšími mladými ľuďmi od nás zo SISA.

+ Pomôžeme vám prenajať si izbu alebo byt na základe vašich preferencií.

BYROKRACIA (N.I.E, seguridad social, bank account)

Na podpísanie pracovnej zmluvy s vašim zamestnávateľom budete potrebovať pracovné povolenie, sociálne číslo a bankový účet. Pracovné povolenie sa vybavuje na španielskej ambasáde v Bratislave. Miestna koordinátorka s vami pobehá miestne úrady priamo vo vašj destinácií (sociálne číslo) a pomôže vám vybaviť bankový účet.

PRACOVNÁ POZÍCIA

Vďaka našim skúsenostiam v Španielsku, vieme, ktorí zamestnávatelia sú korektní, slušní a ponúkajú najatraktívnejšie pracovné pozície. Vieme vám práve s takýmito zamestnávateľmi dohodnúť pohovor, dokonca priamo v Bratislave na jednom z našich Job Fairov.

POZÍCIE

Front desk – recepcia

Čašník/čašníčka

Runner – výpomoc čašníkovi,

Barman/ka

Kuchár/ka, asistent v kuchyni

Detská opatrovateľka

Upratovačka

PR- vzťahy s verejnosťou

DESTINÁCIE

Destinácie:

Naša agentúra spolupracuje s viacerými sieťami reštaurácií a hotelov po celom Španielsku, najmä so situovanými pri pobreží. Pri registrácii do programu si môžeš zvoliť preferované mesto a my sa ti budeme snažiť v rámci možností vyhovieť (preferovanú pozíciu však nevieme garantovať).

Najčastejšie navštevované mestá:

  • Benidorm

  • Ibiza

  • La Palma Mallorka

  • Madrid

  • Marbella

  • Kanárské ostrvovy