ONLINE KURZY ŠPANIELČINY 2020-06-18T22:07:02+00:00

ONLINE KURZY ŠPANIELČINY

Hola a todos! Máme pre teba pripravenú novinku. Intenzívne online kurzy španielskeho jazyka. Stráv tento čas v domácej karanténe užitočne a zábavne! Pripravili sme si pre teba s našimi slovenskými a španielskymi lektormi nasledujúce kurzy ktoré učíme cez Skype, WhatsApp alebo FB Messenger (materiály ti pošleme na mailom).

online kurz spanielciny

ONLINE INDIVIDUÁLNE LEKCIE:

Tieto hodiny sú hlavne pre ľudí, ktorí preferujú osobný prístup. Termín a čas kurzu si dohodneš priamo s lektorom na základe tvojej preferencie. Vďaka osobnému prístupu pocítiš pokroky už po pár lekciách.

Dĺžka kurzu je podľa dohody ( 1-3x do týždňa)

Cena kurzu: 45 minút/16 eur, 60 minút/20 eur

Úroveň: A1, A2, B1, B2

ONLINE  INTENZÍVNY KURZ PRE ZAČIATOČNÍKOV:

Na tomto kurze sa vrátime k úplným začiatkom. Budeš sa učiť množstvo slovíčok, tvoriť vety, čítať články a viesť dialógy. Veľa sa naučíš a aj sa dobre zabavíš. Tento kurz je pre úplných začiatočníkov a pre malú skupinku max 3 študentov. Čas hodiny si môžete dohodnúť s vaším lektorom podľa toho, ako to bude vám vyhovovať.  Dĺžka kurzu je dva týždne s možnosťou predĺženia.

Hodiny budú prebiehať 3x do týždňa a to PON/STR/PIA.

Dĺžka kurzu podľa dohody (2 týždne – 3x do týždňa)

Cena kurzu: 60 eur

Úroveň: A1, A2, B1, B2

ONLINE KURZ PRE 2 OSOBY:

Máš kamarátku/kamaráta, s ktorým sa chcete učiť španielsky jazyk spoločne? Tak tento kurz je práve pre vás. Je to stredná cesta medzi individuálnymi hodinami a skupinkami, ktorá môže najviac vyhovovať práve vám.

Dĺžka kurzu podľa dohody ( 1-3x do týždňa)

Cena kurzu: 60 minút/14 eur / študent

Úroveň: A1, A2, B1, B2

(ONLINE výučba ťa neláka? Vyskúšaj atraktívnu zážitkovú španielčinu priamo v teréne)

Zážitková španielčina

CHCEM SA PRIHLÁSIŤ NA KURZ: