This Is A Custom Widget

This Sliding Bar can be switched on or off in theme options, and can take any widget you throw at it or even fill it with your custom HTML Code. Its perfect for grabbing the attention of your viewers. Choose between 1, 2, 3 or 4 columns, set the background color, widget divider color, activate transparency, a top border or fully disable it on desktop and mobile.

Double Trouble

Zoznámte sa s kamarátkami NatáliouDominikou, dos chicas locas, ktoré svoje leto strávili v nádhernej časti Španielska s názvom Cala Ratjada.

Baby to celé ,,zbúchali,, veľmi spontánne a narýchlo.

Za necelé 2 týždne už sedeli v lietadle smer Španielsko! 🙂

No tak ako to celé teda bolo dievčatá? Koho to bol vlastne nápad?

Domi: Naty s tým prišla ako prvá. Ona už v podstate veľmi dlho snívala o takomto programe, kde by sa dalo na leto vycestovať k moru a zároveň si zarobiť pekné peniažky.

Naty: No a keď som vlastne zistila, že SISA organizuje presne toto v Španielsku, tak som už viac nemusela nerozmýšľať a stiahla som so sebou samozrejme aj moju ,sestru, Dominu. Išlo to celé naozaj veľmi rýchlo.

Takže more, slnko a pláže…nevedeli ste sa dočkať, že?

Naty: Mali sme obrovské šťastie a keď sme dorazili do Cala Ratjady, boli sme ,,unesené,,! Je to prímorské mestečko vzdialené asi hodinu cesty od Palmy a nachádza sa na druhej strane ostrova.

Domi: Tie pláže a uličky…najlepšie na tom bolo, že reštaurácia Marea Tropical, kde nám agentúra vybavila prácu, sa nachádza takmer na pláži. Naozaj to bol pre nás taký vysnívaný ideál.

Marea Tropical

Takže v práci sa vám páči, akí sú na vás kolegovia?

Domi: Jasné…musím povedať, že za tie dva mesiace sme si naozaj vytvorili s kolegami úžasný vzťah a najviac sa mi páči, že sa tu v reštaurácii k sebe všetci správajú, akoby sme boli jedna veľká rodina.

Zo začiatku nám všetci pomáhali, boli trpezliví a ochotní nám vždy všetko vysvetliť a ukázať.

Naty: Oni sú fakt super, stále sa objímame a pusinkujeme. Sme tu takí international. Španieli, Slováci…máme tu aj dievča z Kolumbie a barmanka je z Ekvádoru.

Domi: My si často v práci spievame a tancujeme…aj zákazníci sa na nás smejú a bavia sa s nami.

Čo sa týka reštaurácie, tak majiteľ Pedro má vlastnú farmu takže všetka naša zeleninka, ovocie a iné produkty sú BIO.

International team in Marea

Uau…super. No a keď nie ste v práci, kde ste, čo práve robíte?

Naty: Na pláži…je ich tu naozaj dosť.  Jedna z našich obľúbených je Platja de Son Moll a je to aj naozaj veľmi blízko.

Domi: Ale boli sme už samozrejme aj na výlete! 🙂  Kúsok odtiaľto, asi 5 minút autom je historické mestečko Capdepera. Je tam aj krásny starý hrad El Castell de Capdepera. Oplatí sa určite vidieť.

 Naty: Noo…a ešte je tu aj ikonický maják Far de Capdepera…naozaj pekná romantická prechádzka a výhľad 🙂

Far de Capdepera /maják/

Vidím, že sa nenudíte…a čo je pre vás taký top zážitok tohto leta, na čo určite nezabudnete?

Domi: Hahaaa..ja hneď viem! Raz keď sme večer zatvárali s kolegami reštiku, tak nám zrazu hovoria (kolegovia), či sa s nimi nejdeme okúpať do mora. Všetko by bolo ok, až na to že bola 1 hodina v noci. Tak sme si povedali SUPER, nočné kúpanie. Keď sme ale prišli na pláž, kolegovci začali vyťahovať chipsy, čokolády, drinky a nakoniec sme z toho nočného kúpania mali poriadnu párty.

Naty: Mňa veľmi milo prekvapil náš šéf Pedro, ktorý nás všetkých z práce pozval k sebe domov na vilu a zorganizoval úžasnú večeru a posedenie…to sa u nás na Slovensku len tak nevidí.

Takže ste spokojné?  Keby ste to mali zhrnúť, aké bolo vaše „SUMMER IN SPAIN“ cez agentúru Sisa?

Naty: Super…určite neľutujem. Toľko nových skúseností a známostí. Viem, že sme si našli nových priateľov, s ktorými ostaneme v kontakte a budeme sa navštevovať. Tá mentalita ľudí je tu úžasná.

Domi: Aj ja som spokojná. Agentúra nám so všetkým pomohla. Ubytovanie sme mali 2 minútky pešo od práce, v práci sme sa cítili ako jedna veľká rodina a máme kopec skvelých zážitkov. Plus sme si zarobili peniažky.

Naty: Určite budem odporúčať všetkým mojim známym aby to skúsili, pretože, kým to nezažiješ, tak nepochopíš.

Pretože, kým to nezažiješ, tak nepochopíš.

Ak chcete aj vy zažiť leto vašich snov a popritom si zarobiť, neváhajte nás kontaktovať alebo sa registrovať priamo TU na našej stránke.

Teším sa na Vás a na Vaše zážitky.

SISA TEAM

 

 

By | 2018-08-21T14:16:23+00:00 august 21st, 2018|Categories: blog|Komentáre vypnuté na Double Trouble

About the Author: